26 Nisan 2018

GÜLAHMET:ANDIRINI KOZA TV’DE TANITALIM

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

 BEN ANDIRIN'I SEVEN BİRİYİM

Halk Ozanı, televizyon programcısı Gül Ahmet Yiğit Kahramanmaraş Halk Ozanları Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Burada yapılan ziyaretin ardından Dernek yönetimi ile Andırın’a gelerek Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan’ı makamında ziyaret ettiler. 

 Yapılan ziyarette Ulusal olarak yayın yapan Adana KOZA TV için  hazırladığı programda Andırın’ı tanıtmak için özel bir program yapmak istediğini belirten Gül Ahmet Yiğit “ Başkanım istesin yapılacak her türlü şenlik, etkinlik ve programa koşarak gelirim. Ben Andırın’ı seven biriyim. Zaten Andırın’da yapılan programlara sıklıkla katılan bir sanatçıyım. Başkanım istesin KOZA TV’de hazırladığım programın bir bölümünü Andırın için yapar, Andırın’a özgü güzellikleri bizleri izleyen gönül dostlarımızla paylaşırız dedi.  

 


 

Gül Ahmet’ Yiğit’i Andırın’da misafir eden Kahramanmaraş Halk Ozanları Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ozan İhsan Öksüz ise yaptığı açıklamada “ Andırın doğup büyüdüğüm, Tarihi, Kültürü, doğasıyla gizli bir Cennet, ilçemin tanıtılması ve değerlerinin ön plana çıkması için Derneğe bağlı  bütün ozanlarımızın  katkılarıyla her zaman ilçemizle beraberiz.” Diyerek Başkan Baki Tezcan’a halk ozanlarının yapılacak her türlü tanıtımda etkin rol oynadığını belirtti.

        Yapılan Ziyarete; Kahramanmaraş Halk Ozanları Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ozan İhsan Öksüz, Aşık Gül Ahmet Yiğit ve Dernek yönetim kurulu üyeleri Aşık Rıza Çiftçi, Aşık Adem Kar (Dertli Adem) katıldılar.

 

 

 

Okunma 4690 defa

Yorum Ekle

Lütfen Mesajlarınızı Saygı sevgi çerçevesinde Andırın'lıya yakışır şekilde yazınız...

Yazarlar

Son Haberler

Kullanıcı Giriş

Takvim

« Nisan 2018 »
Pzt Sal Çrş Per Cum Cmt Paz
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30